Print deze pagina

Nieuwsoverzicht incl. Bestuursnieuws

Geplaatst op 15-03-2011

Terras voor ontmoeting en herinneringen


Nieuwe 'aanlegplaats' voor het havenkantoor.

Categorie: Bestuursnieuws
Ingezonden door: Gregor
Het al weer even geleden, het afscheid van Chris-Jan.  Hij kreeg toen van enkele leden een herinneringsplaquette. Er is toen beloofd dat deze plaquette een mooie plaats zou krijgen in de buurt van het havenkantoor.  Beloven is één en doen is twee.

Er waren al plannen om een terras te maken bij het havenkantoor en daar krijgt  de plaquette een mooi plaatsje.

Waar eens struiken met de vervelende grote dorens stonden wordt nu gewerkt aan een terras. Enkele tafels met zitplaatsen gaan er voor zorgen  dat leden (en bestuur) elkaar daar ontspannen kunnen ontmoeten

Het bestuur, met name Jos de Bruijn,  heeft de handen letterlijk uit de mouwen gestoken en is aan de slag gegaan. Lucas Mandemaker met twee zonen van de Albatros schoten vrijwillig te hulp met een grondverzet machine. Gelukkig maar, anders had het toch wel en erg zware klus geworden voor de bestuursleden.

Zo zie je, dat we elkaar nodig hebben om een doel te bereiken. Bestuur en leden samen aan de slag!

Foto's staan in het album.

Vorige pagina: Inschrijfformulier Jeugdzeilen
Volgende pagina: Passantenpagina